ODYSEJA
I LOVE TRAVEL
INFOLINIA I REZERWACJA

+48 (42) 640 21 78
+48 (42) 640 21 79
+48 (42) 640 21 80

 

DLA FIRM

Oferta dla firm - Świat biznesu nie kończy się za oknem biurowca!

Wyjazdy INCENTIVE to potężne narzędzie w rękach nowoczesnego managera.

  • WYJAZDY DLA PRACOWNIKÓW Twojej firmy to źródło motywacji i najlepszy sposób na zgranie zespołu. Wycieczka jako nagroda dla najlepszych potrafi wpłynąć na zwiększenie sprzedaży całego zespołu. Niecodzienne otoczenie to okazja na przeprowadzenie szkolenia, które długo zostanie w pamięci. Dobrze zaplanowany wyjazd to także okazja do wyłonienia lidera spośród drużyny i zbudowania zdrowej relacji między pracownikami, dzięki programowi z elementami teambuildingu.
  • WYJAZDY DLA TOP-KLIENTÓW Twojej firmy to najlepszy sposób na wyprzedzenie konkurencji w morderczym wyścigu jakim jest walka o rynek. Jeden dobry, stały klient jest lepszy niż stu przypadkowych! Informacja o planowanym wyjeździe dla najlepszych klientów prowadzi do zwiększenia sprzedaży, a branding, który oferujemy na naszych wyjazdach to reklama, która dociera do ogromnej liczby odbiorców. Wyjazdy dla klientów budują również prestiż firmy i są świetną okazją na przeprowadzenia szkolenia z zakresu oferowanego produktu oraz do nawiązania bliższych relacji z najważniejszymi osobami w Twoim biznesie - klientami!
  • WYJAZDY INTEGRACYJNE DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ to często źródło kreatywnych i innowacyjnych pomysłów na rozwój biznesu. "Podróże kształcą" głosi znane powiedzenie, a zwiedzanie najciekawszych miejsc świata w towarzystwie rekinów biznesu, to inspiracja, jakiej próżno szukać w zgiełku miasta. Zmiana miejsca to zmiana myślenia, podróże uwalniają od schematów i pozwalają spojrzeć na bieżące problemy z innej perspektywy. Wyjazd dla zarządu to również najlepszy pomysł na uczczenie sukcesu Twojej firmy!
 
Oferujemy również organizację wyjazdów dla zakładów pracy, stowarzyszeń i firm korzystających z funduszy socjalnych i/lub europejskich. Weekendowe wycieczki integracyjne z góralską biesiadą, lub wystawną kolacją, wieczory przy muzyce na żywo... Objazdowe wyprawy po Polsce i Europie... Wakacje dla dzieci osób zatrudnionych w zakładzie pracy... Imprezy dla pracowników szkoły na dzień nauczyciela... Mamy 23 lata doświadczenia, sprawdzone programy niezapomnianych imprez i pomysły oraz wiedzę, pozwalającą nam wciąż tworzyć nową, ciekawszą ofertę!
 
Poniżej przedstawiamy przykładowe programy różnego rodzaju wyjazdów dla firm i stowarzyszeń. Koszt wycieczki zależy od ilości uczestników, terminu wyjazdu, dodatkowych świadczeń, kosztu wstępów ilości kilometrów, jaką podczas wycieczki ma do przejechania autokar, wybranych materiałów brandingowych i ostatecznej, ustalanej indywidualnie z klientem wersji programu. Dlatego nie podajemy przykładowych cen, a w zamian przygotowujemy rzetelną kalkulację wyjazdu.
WYJAZDY DLA PRACOWNIKÓWWYJAZDY DLA TOP-KLIENTÓWWYJAZDY DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ

Tropikalny Berlin (4 dni)

W programie: przejażdzka Trabantem, konferencja na statku, niezapomniana gra miejska, panorama miasta z wysokości 200m, noc w namiotach na Tropikalnej Wyspie. czytaj więcej...

Mazurska Przygoda (3-5 dni)

W programie: nauka podstaw żeglowania, regaty drużynowe, zjazd na linie z wysokiej na 20m śluzy z II WŚ, żeglarski wieczór integracyjny, gra w Paint Ball, konferencja. czytaj więcej...

Toskania z lotu ptaka (5-7 dni)

W programie: Lot balonem, zwiedzanie winiarni i degustacja wina, wizyta we Florencji - perle Toskanii, lekcja gotowania, wyprawa na Elbę i zwiedzanie wyspy quadami, konferencja. czytaj więcej...

Powyższe wycieczki to tylko przykład naszych możliwości. Skontaktuj się z nami a napiszemy program i przygotujemy wycenę wyjazdu dopadowanego do potrzeb i możliwości finansowych Twojej firmy lub zakładu pracy.

Powyższe wycieczki to tylko przykład naszych możliwości. Skontaktuj się z nami a napiszemy program i przygotujemy wycenę wyjazdu dopadowanego do potrzeb i możliwości finansowych Twojej firmy lub zakładu pracy.

Powyższe wycieczki to tylko przykład naszych możliwości. Skontaktuj się z nami a napiszemy program i przygotujemy wycenę wyjazdu dopadowanego do potrzeb i możliwości finansowych Twojej firmy lub zakładu pracy.

nowoscincentive.jpg

Organizacja Indywidualnych Wyjazdów Służbowych.

Kompleksowa obsługa służbowych i biznesowych wyjazdów zagranicznych.
Świat biznesu nie kończy się za oknem biurowca.

  • Umowa z kontrachentem w Madrycie? 
  • Renegocjacje w Kanadzie?
  • Targi branżowe w Moskwie? 
  • Kontrola produkcji w Pekinie?

    Żaden problem!

Zajmij się swoją firmą, a my zadbamy o Twoją podróż. Kompleksowo i profesjonalnie.

więcej...